MsHK DOXXbet Žilina - Orange 20 3:0

Autor: MsHK, snímka: Silvia Turcerová. |


Vlci zaknihovali povinné tri body a v tabuľke sa vyšvihli už na 4.miesto.

Vložený zápas 17.kola:

MsHK Žilina - HK Orange 20 3:0 (1:0, 1:0, 1:0), góly: 4. Handlovský (P. Mikuš, Hovorka), 22. Hovorka (Húževka, P. Mikuš), 57. Handlovský (Rehák). Rozhodovali: Valach, Štefík – Rojík, Holienka, vylúčení: 5:5, presilovky: 2:0, oslabenia: 1:0, 289 divákov.

Zostava: Mikoláš – Den. Rehák, P. Mikuš, D. Brejčák, Juraško, Drábek, Macejko, Kříž, Prokop – Handlovský, Hovorka, J. Jurík – Rogoň, Húževka, Matis – Konečný, Holovič, Stupka – E. Švec, Ondruš, Švihálek.

HLASY trénerov po stretnutí:

Milan Jančuška, tréner MsHK DOXXbet Žilina: "Povinné víťazstvo sa rodilo ťažko, pretože mladíci s nami dokázali korčuľovať. Vedeli sme, že to po prestávke bude pre nás náročný zápas, čo bolo aj cítiť. Som rád, že sme zápas vyhrali a mladý Mikoláš neinkasoval a obstál. Viacero vecí sme nedotiahli do konca, chýbalo trochu viac zručnosti. Naša myseľ však už smeruje na piatkový duel proti Banskej Bystrici."

Ernest Bokroš, tréner HK Orange 20: "Stretnutie malo viacero plusov. Po turnaji a dlhej ceste z Nórska chlapci zápas dobre odkorčuľovali, zvládli veľa osobných súbojov, držali sa aj v organizácii hry. Žiaľ, nedokázali ani dvakrát trafiť prázdnu bránu, nula nás straší, v ofenzíve sme jaloví a nedokážeme sa presadiť proti súperom nielen v extralige, ale ani na medzinárodnej úrovni. Nemáme v tíme rozdielových hráčov, alebo aspoň jednu formáciu, ktorú by sme poslali na ľad v rozhodujúcich momentoch. Núl je príliš, ale pracujeme na ich odstránení na každom tréningu. Čakajú nás však asi veľmi ťažké majstrovstvá sveta, lebo strelcov nemáme."

Stiahnuť flash player Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný
Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.


Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.


Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Anketa - Hlasovanie už skončilo

Budete fandiť Slovákom na MS?